Blog

Novinky, tiskové zprávy a dotazy

Blog 2017-09-12T08:18:35+00:00

Novinky

Rozšiřujeme své obzory i na Slovensko

Ano je to mu tak, v roce 2017 padlo finální rozhodnutí a společnost THORILEX rozšiřuje svoje obzory i na Slovensko.

Již v polovině roku 2016 jsme zaznamenali první poptávku ze Slovenska, a to jsme na tento trh necílili. Značná poptávka byla také po zastoupení společnosti THORILEX a.s. pro Slovensko, na žádnou dohodu jsme ale zatím nepřistoupili.

Zájem z toho trhu nás nenechal klidným, a tak jsme v roce 2017 zacílili i tam. Naše vize zdaleka nekončí pouze v Čechách a tento krok je pro nás jeden ze zásadních a dále podporuje náš růst.

Revitalizace internetových stránek

Kdo naši společnost zná a sleduje, tak si jistě všiml, že máme nové internetové stránky. Vánoce se nám již pomalu blíží ale my si tento dárek dali předčasně a máme z něj ohromnou radost. Na našich nových stránkách můžete nalézt třeba novou sekci „Kariéra“, kde máme vypsané pracovní pozice. Protože dobrých lidí není nikdy dost.

V sekci „Blog“ můžete jako novinku nalézt podsekci „O aquaponii“, kde v souladu s naší vizí, rozšiřovat povědomí o aqauponii, podáváme základní informace k aquaponii.

Pokud jste hladový po novinkách z našeho světa nebo ze světa aquaponie, určitě nás začněte sledovat na našich sociálních sítích.